Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe

Ładowarki do domu, biura i twojej firmy

Szeroka oferta punktów ładowania obejmuje stacje AC oraz stacje DC

Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją ładowarek samochodowych, rowerowych oraz jachtowych dla osób fizycznych i dla przedsiębiorców. Wykonujemy instalacje dla hoteli, restauracji, na publicznych parkingach, w prywatnych garażach oraz wszędzie indziej gdzie można dojechać na czterech kołach.

Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży i jesteśmy dumni z tego, że większość z oferowanych przez nas produktów jest produkowana w Polsce według najwyższych standardów co potwierdzają liczne certyfikaty jakości.

Opłacalność inwestycji

Punkt ładowania to opłacalna inwestycja nawet dla osoby, która z EV nie ma nic wspólnego. Dzięki ustawie o elektromobilności i paliwach alternatywnych z 2018r każdy podmiot może stać się właścicielem publicznej stacji ładowania pojazdów. Jeżeli Twoja firma ma wolne miejsce parkingowe i znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – warto rozważyć zakup ładowarki.

Umów się na bezpłatną konsultację, aby poznać naszą ofertę.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności